BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ PIRKUMIEM NO EUR 45

Šampūns zamšādas tīrīšanai "Omninettoyant", 100ml

Saphir Medaille d'or, zamšādai, nubukam un tekstilam

Artikuls: 1214001

EUR 16.00 Pieejams tūlīt

Skaits:
Līdzeklis traipu tīrīšanai "Omninettoyant" 100ml
 
“Omninettoyant” ir īpaši zamšādai, nubukam, krepai un tekstila izstrādājumiem paredzēts traipu tīrīšanas līdzeklis. Tas arī atsvaidzina oriģinālo krāsu.
Uzklājiet to ar nelielu zīda saru birstīti (ietverta komplektā).
 
LIETOŠANAS PAMĀCĪBA
Lai pilnībā notīrītu zamšādu, iesakām izmantot “Saphir Omninettoyant” zamšādai paredzēto tīrīšanas līdzekli. Šis šampūns notīra traipus un citus netīrumus, kas sakrājušies uz zamšādas.
1. Attīriet apvus no putekļiem, izmantojot tam piemērotu birsti. Tīrot, izvēlciet kurpjauklas un vēlams ievietojiet apavos koka formu. Tad lielākos traipus mēģiniet iztīrīt ar "Super Gommadin" traipu tīrīšanas līdzekli. Pēc tam vēlreiz pārtīriet apavus, izmantojot speciālu zamšādas tīrīšanas birsti.
2. Nelielā traukā sajauciet līdzekli ar iztabas temperatūras ūdeni 50/50. Tad ar komplekt'aietilpstošo birsti ieberzējiet apavu ādā.
3. Izlejiet pāri palikušo ūdeni un rūpīgi izskalojiet birsti. Piepildiet trauku ar siltu ūdeni. Mērcējot birsti ūdenī turpiniet tīrīt apavus līdz no tiem pazūd putas. Nosusiniet apavus un atstājiet tos nožūt vismaz 6 stundas vai ilgāk, ja nepieciešams. Žāvēšanai neizmantojiet speciālus siltuma avotus, piemēram nežāvēt uz radiātora. Ietecams apavos ievietot koka formu.
Uzklājiet “Omninettoyant” tīrīšanas līdzekli uz zamšādas, izmantojot komplektā ietverto birstīti. Vienmērīgi samitriniet zamšādu, lai izvairītos no plankumu veidošanās.
4. Noberziet sausus apavus ar tam piemērotu birsti, lai atgrieztu tekstūru un krāsu. Uzklājiet aizsarglīdzekli.  
Saphir Medaille d'Or 1925"  tiek ražoti Francijā un ir uzskatāmi par vieniem no izsmalcinātākajiem apavu kopšanas līdzekļiem pasaulē. Saphir” ādas un zamša kopšanas produktu līnija 1925. gadā Parīzē ieguva zelta medaļu par tās kvalitāti. “Saphir Medaille d'Or 1925"  produktu sastāvdaļas izvēlētas par pamatu ņemot to efektivitāti. Tie ietver bišu vasku, karnubas vasku, terpentīnu, ūdeles eļļu, lanolīnu un citus materiālus.
 

 

PIEGĀDE LATVIJĀ 3 DARBA DIENU LAIKĀ

Piegādes termiņu skaita no nākamās darba dienas pēc pasūtījuma veikšanas. Pasūtīto preču rezervāciju un piegādi veicam tikai saskaņā ar Apmksas noteikumiem apmaksātiem pasūtījumiem, ja ir norādīta eksistējoša piegādes adrese. Pasūtījumu iespējams saņemt tūlīt mūsu veikalā Rīgā, Miesnieku ielā 14 veikala darba laikā. Piegāde nākamajā darba dienā pasūtījumiem Latvijā, kas veikti darba dienās līdz plkst. 12:00. Piegāde noteiktā laikā iespējama, laiku saskaņojot pirms pasūtījuma veikšanas. Veicot pasūtījumu, ievērojiet vai pie preces ir atzīme "Pieejams tūlīt". Prece pie kā nav atzīmes "Pieejams tūlīt" tiek piegādāta 30 dienu laikā vienā sūtījumā ar pārējām pasūtītajām precēm. 

PIEĀDE TIEŠI JŪSU ROKĀS

Pasūtījumu piegādi nodrošina A/S "Latvijas Pasts" Exprespasta nodaļa. Katram sūtījumam ir savs identifikācijas numurs, kuru varat izmantot, lai izsekotu sūtījuma atrašanās vietu vai vienotos par precīzu piegādes laiku. Sūtījuma izsekošanai lūdzam sazināties ar A/S "Latvijas Pasts".

 

IEGĀDĀJIES PRECES MŪSU VEIKALĀ JAU TŪLĪT

Laipni aicinām apskatīt, izvēlēties un saņemt jebkuru interneta veikalā piedāvāto preci par to pašu cenu mūsu veikalā Rīgā, Miesnieku ielā 14 (ieeja no 11. novembra krastmalas). Norēķini gan sKaidrā naudā, gan ar norēķinu karti. Ir nopērkamas dāvanu kartes.

 PIEGĀDES VIETU UN MAKSU SARAKSTS

 

 

PIEGĀDES MAKSA, EUR ar PVN

PIEGĀDES VIETA

PASŪTĪJUMAM AR KOPĒJO SUMMU LĪDZ EUR 44,99

PASŪTĪJUMAM AR KOPĒJO SUMMU NO EUR 45,00

Latvija

5

0

Lietuva

5

0

Igaunija

5

0

Uz pārējām ES valstīm

20

15

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzam sazināties ar Gentleman's Shop klientu apkalpošanas servisu - tālr. 2 545 543 7 vai info@gentlemansshop.lv

 

Pasūtījuma apmaksa tiek veikta saskaņā ar Pirkuma līguma noteikumiem un šādiem nosacījumiem:

1. Pircējam ir tiesības izvēlēties vienu no šādiem apmaksas veidiem:

1.1. Ar kredītkartēm un debetkartēm (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro)  - pakalpojumu nodrošina AS Latvijas pasta banka
1.2. Priekšapmaksa, pieprasot rēķinu 
1.3. Apmaksa saņemot preci

2. R Spots SIA nepiemēro papildus maksu par maksājuma apstrādi, izņemot, ja tiek izvēlēta apmaksa, saņemot preci. Ja apmaksa tiek veikta saņemot preci, tiek piemērota papildus maksa EUR 0,50 apmērā, kas ir iekļauta pasūtījuma summā.

3. 1.1. - 1.3. punktā noteiktā apmaksa ir uzskatāma par saņemtu ar brīdi, kad sekmīgi ir izpildīta maksājuma transakcija.

4. 1.1. punktā noteiktā maksājuma transakcija tiek izpildīta jaunā logā, kas apzīmēts ar AS Latvijas pasta banka rekvizītiem.

5. 1.2 punktā noteikto apmaksas veidu nodrošina R Spots SIA, izsūtot rēķinu. Apmaksa ir uzskatāma par saņemtu, kad tā faktiski pilnā apmērā ir ienākusi pārdevēja norēķinu kontā. 

6.Pakalpojumu - "Apmaksa saņemot preci", nodrošina VAS Latvijas Pasts.

 

Jautājumu vai neskaidrību gadijumā, lūdzu sazināties ar R Spots SIA klientu apkalpošanas servisu - tālr. 2 545 543 7 vai info@spotsriga.com